Ľudia už nehľadajte! Najväčšia pravda je na youtube!

Autor: Dávid Hrdý | 10.10.2013 o 21:04 | (upravené 10.10.2013 o 21:55) Karma článku: 5,75 | Prečítané:  1189x

Internet má dnes takmer neobmedzené možnosti. Obsahuje tak veľké spektrum informácií, ktoré asi nenájdete nikde. No napriek tomu to môže mať aj opačný efekt. Na jeden taký príklad som nedávno narazil na youtube. A šokoval ma....

 

Úvodné minúty jedného videa na youtube vyznievajú naozaj tragikomicky. A nielen kvôli rečovému prejavu autora. Prirovnal by som ho k starému dabingu Barbara Conana. Najskôr som sa dobre zabával no potom som si začal všímať viac obsahu.

A najmä potom čo odzneli vety:

„Holokaust sa nikdy nestal a Hitlera zdémonizovali". Tak toto ma naozaj prinútilo pozrieť si aj ďalšie časti. Po mojom prvotnom šoku, prišiel ďalší. „Je to najväčší podvod 20. storočia." Ako autor očastoval obdobie najmasovejších vrážd v histórií ľudstva.

 

Popierači vrážd nám chcú vlastne dobre

„V nasledujúcom videu budem popierať holokaust. Ale nie, pretože by som chcel ublížiť nejakým ľuďom. Ale preto, že pravda je ďaleko dôležitejšia ako zákon". Toto odznelo na úvod.

Už som čítal o popieračoch holokaustu a vždy som ich teórie pokladal za spŕšku poloprávd a lží. Samozrejme, každý máme právo na svoj názor. A aj autor spomínaného videa. Pre ilustráciu. Jeho video je zlepenec zostrihaných pasáží z rôznych dokumentov, autorových fotiek a v skicári urobených schém doplnených o jeho komentáre. Náročky sem nedám ani link, pretože nechcem šíriť tento úlet.

Zaujímavé na prvej časti je aj prehlásenie autora, že  jeho video nie je útočné voči dobrým ľuďom iba proti tým zlým. Neskôr som sa dozvedel, že za zlých považuje sionistov, čo sú vlastne Židia.  A samozrejme nezabudol alibisticky dodať, že on nie je antisemita. No proste celé zle.

Zaujímalo by ma, či by sa takýto človek postavil len pred pár ľudí čo prežili holokaust a v koncentračných táboroch stratili celé svoje rodiny a povedal im, že vlastne to sa nikdy nestalo.... Takúto konfrontáciu si tento šíriteľ vesmírnych právd asi ani nevie predstaviť.

Jeho argumenty spochybňovania masových vrážd sa nedajú nazvať inak, len idiotskými. Do výpovedí ľudí ktorí prežili koncentračné tábory vsúva také nehoráznosti, ktoré môžete počuť možno tak z nejakej 4. cenovej skupiny.

 

Za všetko môže sionizmus

Sionistov považuje za pôvod všetkého zla. Ak by sme išli podľa jeho vzorca tak za to, že dostanete výpoveď v práci môžu sionisti, že vám prihorí polievka, to je kvôli tomu, že sionisti vám svojim neviditeľným laserovým lúčom pridali na sporáku plyn, to, že šliapnete vonku do psieho hovna sa vám stalo preto, lebo sa tam predtým vykadil sionistický pes atď.

Osoba tohto človeka ma nezaujíma, takýchto ľudí je najlepšie si ani nevšímať. Pretože to je to, čo títo „bojovníci za pravdu" potrebujú. Pozornosť. Celý svet autora sa opiera teda o teóriu sionistického sprisahania. Dnes veľmi populárna formulka. A mám pocit, že ak ju niekto použije, myslí si, že je aký inteligent, a že on pozná podstatu fungovania tohto sveta.

Na ukážku jemne povedané uletenosti jeho teórií ešte prikladám pár jeho „hypotéz". Nie sionistických! Takže môžete si ich kľudne prečítať:

Hitler nebol zlý človek, ale bol iba nahnevaný na skutočné zlo (...táto je mimoriadne dementná).

To skutočné zlo ho zdémonizovalo na najhoršiu možnú úroveň (...a asi nejaký démon skočil aj do autorovej hlavy)

Sionistickí Židia sú tí najhorší ľudia na svete akí tu kedy boli (..povedal niekto, kto o sebe povie, že nie je antisemita)

 

A lahôdka na záver:

Holokaust sa nikdy nestal a veľmi rafinovane si ho vymysleli sionistickí židia.

 

Na takéto bludy narazíte, ak si pozriete stránku tohto hlásateľa pravdy. Je to smutno - tragické, že aj napriek dnešným možnostiam doby, kedy máme prístup prakticky k rôznym spektrám informácií si niekto takto interpretuje dejiny. A čo je horšie, šíri tieto bludy ďalej.

Na záver chcem povedať, že toto je názorný príklad toho, ako to vyzerá keď sa človek nudí, brázdi po internete a číta si rôzne texty o sprisahaneckých teóriách, sionistických vládcoch planéty, vesmírnych ľuďoch apod. Samozrejme aj toto sú informácie a názory. A ja ich rešpektujem.

No vážne to začína byť, ak si človek vytvorí priam fanatickú teóriu. Fanatizmus koniec koncov priniesol aj druhú svetovú vojnu a smrť miliónov ľudí. Tých ľudí, o ktorých si „teoretik" tohto typu myslí, že vlastne ani nezomreli.

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Plavčan nedal Kiskovi na výber. Oznámil mu, kedy končí

Minister školstva za SNS chce skončiť vo funkcii až k 31. augustu. Premiér Fico naťahovanie času nekomentoval.

KOMENTÁRE

Macron chystá veľký trik

Koniec východoeurópskych zamestnancov je Macronov cukrík voličom.

KOMENTÁRE

Pavol sa oženil s Vladimírom. Obrúčku nosia s trémou

Jemma si brala svoju priateľku a Pavol priateľa.


Už ste čítali?